Bulgarian English French German Italian Spanish
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua

Майстори на спорта

 

1971 година
1.Трайко Янъков- борба
2.Атанас Попов-шахмат
3.Стоян Георгиев-плуване
1972-няма
1973 година
1.Румен Тасков-вдигане на тежести
2.Георги Карагьозов-вдигане на тежести
3.Христо Цукев-шахмат
4.Рангел Гавлашки-плуване
1974 година
1.Георги Дангалаков-плуване
2.Соня Дангалакова-плуване
3.Нели Санкева-плуване
4.Петя Маврова-плуване
5.Стойчо Перничев-шахмат
6.Георги Пандев-плуване-Чепинец
1975 година
1.Иван Петкин-вдигане на тежести
2.Васил Кънев-волейбол
3.Любомир Тенчев-волейбол
4.Димитър Донов-модерен петобой
5.Адриана Лакева-художествена гимнастика
6.Стоян Начев-плуване
7.Красимир Туманов-плуване
8.Таня Пенева-плуване
9.Катя Узунова-плуване
10.Цветана Дилова-плуване
11.Даниела Влайкова-плуване
1976 година
1.Живко Чакъров-вдигане на тежести
2.Стойчо Пейчев- вдигане на тежести
3.Стоян Тропчев- вдигане на тежести
4.Георги Георгиев-м. петобой
5.Чавдар Сеферинкин- м. петобой
6.Борислав Батиков- м. петобой
7.Крум Георгиев-шахмат
8.Йорданка Петина-плуване
9.Ангел Фърцоов-плуване
10.Георги Машев- плуване
11.Кети Пенева-плуване
12.Радослав Добрев-плуване
13.Зоя Чолакова-плуване
14.Анна Мантарова-плуване
15.Гергана Георгиева-плуване
16.Кирилка Божева-плуване
17.Валентина Донова-плуване
18.Марияна Кръстева-плуване
19.Стефан Македонски-плуване
20.Рени Фърцова-плуване
1977 година
1.Тодор Николов-плуване
2.Надя Ласева-художествена гимнастика
3.Димитринка Желева- художествена гимнастика
4.Александър Пасков-м. петобой
5.Лазар Шопов- м. петобой
6.Андрей Кузманов- м. петобой
7.Владимир Клинчоров- м. петобой
8.Атанаска Мишева-л. Атлетика
9.Георги Георгиев-конен спорт
10.Страшил Дойчев-волейбол
11.Стефан Карабаджаков-конен спорт
12.Николай Шопов-плуване
13.Иван Петков-волейбол
1978 година
1.Васил Дюлгеров-волейбол
2.Илия Стойчев-вдигане на тежести
3.Иван Костадинов-л.атлетика
4.Стоянка Пенчева-плуване
5.Николай Шопов-плуване
1979 година
1.Димитър Джамов-борба
2.Йордан Йочев-вдигане на тежести
3.Георги Купенов- вдигане на тежести
4.Елена Благова-волейбол
5.Рангел Нушев- волейбол
6.Йорданка Павлова-лека атлетика
7.Илин Боев-модерен петобой
8.Мариан Шопов-плуване
9.Георги Кокозов-плуване
10.Луко Лулов-конен спорт
11.Ангел Дончев-вдигане на тежести
12.Илия Йоцов- вдигане на тежести
1980 година
1.Николай Терзийски-модерен петобой
2.Атанас Кръстанов- модерен петобой
3.Георги Мишев- модерен петобой
4.Сергей Георгиев- модерен петобой
5.Владимир Пешев-вдигане на тежести
6.Темелко Вирамов- вдигане на тежести
1981 година
1.Сийка Цветанска-волейбол
2.Златка Стоичкова- волейбол
3.Ивайло Гаврилов-модерен петобой
4.Николай Аргиров- модерен петобой
5.Диляна Георгиева-художествена гимнастика
6.Петко Ненов-самбо
7.Йордан Косев-шахмат
1982 година
1.Митко Гръблев-вдигане на тежести
2.Иван Чолев-борба
3.Борислав Гидиков-вдигане на тежести
4.Стефан Стефанов-модерен петобой
5.Теодора Русекова-художествена гимнастика
6.Росица Мирчева- художествена гимнастика
7.Атанас Стайков-шахмат
1983 година
1.Панко Карагьозов-плуване
2.Румен Проданов-вдигане на тежести
3.Тодор Каменов- вдигане на тежести
4.Иво Кръстев-модерен петобой
5.Георги Манолов- модерен петобой
6.Величка Томова-художествена гимнастика
7.Радка Наклатанева-лека атлетика
8.Димитър Димитров-самбо
9.Стоил Запрянов-конен спорт
10.Нено Антонов- конен спорт
11.Николай Николов-плуване
1984 година
1.Здравко Николов-борба
2.Нейчо Андреев-вдигане на тежести
3.Димитър Ангелов- вдигане на тежести
4.Наталия Христова-плуване
5.Иван Стойков- плуване
6.Стоян Кърджанов-плуване
7.Надежда Николова-художествена гимнастика
8.Боряна Иванова- художествена гимнастика
9.Атанас Стоилов-шахмат
10.Ексабет Манасян- художествена гимнастика
1985 година
1.Стойка Стоилова- художествена гимнастика
2.Иван Терзов-борба
3.Недялко Георгиев-борба
4.Иван Нетов-самбо
5.Димитър Чилин-модерен петобой
6.Петър Петров-вдигане на тежести
7.Кръстан Кръстанов- вдигане на тежести
1986 година
1.Борислав Кузев-шахмат
2.Йордан Косев-шахмат
3.Стоян Шакитов-баскетбол
4.Борислав Спасов-борба
5.Николай Георгиев-борба
6.Наска Мирчева-волейбол
7.Тодор Добрев-модерен петобой
8.Георги Георгиев- модерен петобой
9.Марко Вълев-джудо
10.Ангел Василев-волейбол
11.Павел Дамянов-волейбол
12.Иван Тасев-волейбол
13.Георги Тунчев-волейбол
14.Димитър Славов-шахмат
15.Кристина Кисьова-художествена гимнастика
1987 година
1.Ангелина Цицелкова-художествена гимнастика
2.Мая Николова- художествена гимнастика
3.Николай Пешалов-вдигане на тежести
4.Катя Хъркова-волейбол
5.Николай Пандев-колоездене
6.Иван Божков-борба
7.Златко Петров-вдигане на тежести
8.Стоян Неков-модерен петобой
9.Радка Божева-волейбол
1988 година
1. Георги Васев-модерен петобой
2.Ангел Кичуков-вдигане на тежести
3.Славка Узунова-волейбол
4.Мария Въкчева-волейбол
5.Златка Сотирова-художествена гимнастика
6.Петрунка Стойчева- художествена гимнастика
7.Маргарита Николова- художествена гимнастика
1989 година
1.Христина Христова-вдигане на тежести
2.Стоянка Станчева-волейбол
3.Иван Джунев-джудо
4.Румен Попов-колоездене
5.Цвета Гюрова-колоездене
6.Васил Цоков-модерен петобой
7.Николина Йоцова-тенис на маса
8.Весела Водиева-художествена гимнастика
9.Боряна Ангелова- художествена гимнастика
10.Гергана Гайдарова- художествена гимнастика
11.Надежда Пандева- художествена гимнастика
12.Антоанета Кадийска- художествена гимнастика